Partnerzy

Partner Ścieżki

Partner ścieżki .NET

Partner ścieżki Application Security

Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii w Polsce!

Realizujemy projekty dla wiodących na polskim rynku firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG. Pracujemy także dla klientów międzynarodowych.

Od momentu powstania Sii w 2006 r. rozwijamy się wyjątkowo dynamicznie. Posiadamy 8 oddziałów w największych polskich miastach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Katowicach i Lublinie, w których zatrudniamy ponad 2000 osób.

W Sii liczą się przede wszystkim ludzie. Naszym celem jest nie tylko rozwój firmy, ale także stworzenie świetnej atmosfery pracy. Podczas rekrutacji nowych pracowników zwracamy uwagę nie tylko na umiejętności i doświadczenie, ale przede wszystkim na fascynację swoją pracą i cechy osobowości, które pozwolą na szybką integrację z naszym zespołem. Szukamy osób, które pragną się rozwijać i które dzięki swoim zainteresowaniom i pracy osiągną sukces zawodowy oraz staną się integralnymi członkami naszego zespołu.

Wystawca

BlaBlaCar to oparty na zaufaniu serwis społecznościowy łączący kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę. Z BlaBlaCar co miesiąc korzysta ponad 2 miliony osób, tworząc w ten sposób zupełnie nowy sposób podróżowania.
Dzięki profesjonalnemu zespołowi dedykowanemu do obsługi użytkowników, nowoczesnej, stale rozwijanej stronie internetowej i platformie mobilnej oraz dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników, BlaBlaCar umożliwia milionom członków naszej społeczności bardziej przyjazne, ekonomiczne i efektywne podróżowanie w 18 krajach.
BlaBlaCar w liczbach:

ponad 10 milionów użytkowników
działamy w 18 krajach, nie tylko w Europie
ponad 2 miliony podróżujących osób miesięcznie
ponad 5 milionów pobrań aplikacji mobilnych na Android i iOS

Aktualnie poszukujemy nowych talentów PHP w celu zbudowania pierwszej ekipy w Warszawie (http://smrtr.co/1GS82Ru)

Grupa Pracuj jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, działającą w obszarze usług dla HR. Działalność firmy koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań technologicznych w obszarze rekrutacji on-line oraz w obszarach wspomagających firmy w utrzymaniu i rozwoju pracowników. Grupa Pracuj jest właścicielem marek Pracuj.pl, Rabota.ua, eRecruiter i emplo.com. Jest także jednym z najlepszych pracodawców w Polsce, zatrudniającym blisko pół tysiąca pracowników.

IT KONTRAKT
Twój manager na rynku IT

 

IT Kontrakt specjalizuje się w outsourcingu kadry IT, rekrutacji specjalistów IT na etat i dostarczaniu rozwiązań IT. Firma buduje zespoły ekspertów do prestiżowych projektów informatycznych, realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki. Jesteśmy partnerem biznesowym największych banków, firm finansowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych i informatycznych. Zespół IT Kontrakt to prawie 700 profesjonalistów realizujących skomplikowane projekty IT w Polsce i za granicą.  Pełnimy rolę managera naszych ekspertów na rynku pracy – pomagamy im kreować rozwój swojej kariery zawodowej. Szukamy dla nich najlepszych projektów, proponujemy optymalne formy współpracy, zapewniamy obsługę formalno-prawną i kadrowo-płacową. Pomagamy w kwestiach organizacyjnych, związanych m.in. ze zmianą miejsca zamieszkania na czas trwania projektu.


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z IT Kontrakt, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@itkontrakt.pl lub wypełnij formularz, na naszej stronie internetowej www.itkontrakt.pl

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. Nasz zespół to ponad 700 osób w 7 oddziałach w Polsce: Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Białymstoku. Posiadamy biura w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Rozwijamy się w ogromnym tempie i to samo umożliwiamy naszym pracownikom.

Tworzymy rozwiązania dla klientów polskich i zagranicznych. Nasi specjaliści na co dzień pomagają klientom osiągać ich cele biznesowe, mając realny wpływ na kształt prac. Bardzo szerokie portfolio klientów zapewnia maksymalną różnorodność projektową.

Projekty realizujemy w najnowszych technologiach, zarządzają nimi doświadczeni managerowie (wiodącą metodologią jest Scrum). Posiadamy centra kompetencyjne (.NET, Java, PHP, mobile, test team) oraz własny dział R&D.

Pracują z nami ludzie, którzy lubią to co robią. Jesteśmy otwarci na pomysły, dyskusję i wymianę doświadczeń, co sprawia, że nasze zespoły są zgrane, a panująca atmosfera sprzyja długiej, kreatywnej współpracy.

Więcej informacji: kariera.smtsoftware.com

sponsor Game zone

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjny w Polsce. Pomaga znaleźć pracę, monitorować rynek pracy i poznać ludzi z branży. Skupia ponad 1,7 mln użytkowników – kandydatów aktywnych i pasywnych na rynku pracy, otwartych na nowe wyzwania zawodowe oraz pracodawców poszukujących pracowników.

 

Kandydatom pozwala na tworzenie profilu zawodowego w formie wirtualnego CV, dzięki czemu umożliwia pracodawcom kontakt z potencjalnymi pracownikami, a kandydatom otrzymanie atrakcyjnej oferty pracy oraz budowanie swojego zawodowego wizerunku w Internecie.

 

Serwis umożliwia także weryfikację pracodawców - użytkownicy mogą przeglądać Profile Pracodawców wraz z ocenami wystawionymi przez obecnych lub byłych pracowników. Użytkownicy posiadający profil mogą również porównać swoje wynagrodzenie w stosunku do innych osób pracujących na podobnym stanowisku lub w tej samej branży i sprawdzić czy jest ono adekwatne do posiadanych umiejętności.

 

Dodatkowo serwis GoldenLine.pl to wartościowa platforma komunikacji dająca możliwość pozyskania nowych kontaktów branżowych i interakcji w grupach tematycznych.

Partner Strefy Regeneracji

CONNECTIS_ jest spółką technologiczną świadczącą usługi z zakresu outsourcingu specjalistów, zespołów projektowych oraz procesów IT.

 

CONNECTIS_ łączy wyjątkowe doświadczenie, kompleksową znajomość branży oraz kompetencje specjalistów z klientami, aby pomóc im usprawniać projekty informatyczne i zwiększać wydajność procesów biznesowych.

 

Współpracujemy na szeroką skalę z liderami branżowymi w całej Europie z sektora finansowego, IT oraz telekomunikacyjnego. Codziennie wspieramy ich ponad 200 specjalistami w strategicznych projektach informatycznych.

 

CONNECTIS_ znaczy łączyć_

Partner

Partnerzy

Partner Ścieżki
Partner Ścieżki
Partner Ścieżki
Wystawca
Wystawca
Wystawca
Wystawca
sponsor Game zone
Partner Strefy Regeneracji
Partner
Partner
Partner