FAQ - Uczestnicy

Katalog Treści

A) Lista prelegentów w kolejności alfabetycznej: link

 

B) Agenda: link

 

C) Warsztaty: link

 

D) Ścieżki: link

Mapa miejsca

Miejsce konferencji

Hotel Gromada Warszawa Lotnisko ***
ul. 17 Stycznia 32
02 - 148 Warszawa

Dojazd i dodatkowe informacje dostepne są na osobnej podstronie.

Agenda

Na stronie dostępna jest aktualna (na chwilę obecną:)) agenda konferencji. Dodaliśmy już większość prezentacji, także można spokojnie znaleźć poszukiwane wykłady w  agendzie.

Tematy zostały przypisane do poszczególnych kategorii na podstawie ich tematyki, która często wykracza poza nazwę ścieżki w agendzie. W zakładce Agenda zapoznacie się z dokładnym rozmieszczeniem prezentacji w konkretnych salach

Parking

Na miejscu konferencji dostępny jest parking hotelowy. Parking jest dodatkowo płatny na podstawie biletów wjazdowych.

Rejestracja na konferencję

Po przybyciu na miejsce konferencji  proszę udać się do stanowiska rejestracyjnego, gdzie można odebrać identyfikator i materiały startowe.

Rejestracja startuje od godziny 8:00. Wykłady rozpoczynają się o 9:00. Zalecamy przybycie najpóźniej  8:20 ponieważ bliżej 9:00 na stanowiskach rejestracyjnych może pojawić się długa kolejka.

Dla osób, które na konferencję przybędą później: nie ma problemu aby w późniejszych godzinach odebrać identyfikator - również na stanowisku rejestracyjnym.

 

Warsztaty

Na konferencji odbędzie się kilka warsztatów w różnych ścieżkach. Wstęp wolny dla wszystkich uczestników konferencji - bez prerejestracji. Wpuszczamy osoby do limitu podanego przez prowadzących na zasadzie “first come, first served”. Dodatkowo na podstronach warsztatów podane są wymagania sprzętowe do pełnego uczestnictwa.

 

Before Party

W niedzielę wieczorem odbędzie się Before Party w klubie Warszawianka. Dodatkowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Czy przewidzieliśmy niższe kwoty rejestracji dla studentów?

Studentom zainteresowanym tematyką naszej konferencji przysługują wejściówki w niższej cenie. Aktualne ceny możecie sprawdzić w formularzu rejestracyjnym.

Lunch

Obiad wydawany będzie w sali ONYX (Poziom +1, oznaczone jako LUNCH na mapce) w godzinach 12:50-14:00.

Organizatorzy konferencji: Proidea

Za organizację 4Developers stoi PROIDEA - firma zajmująca się produkcją i kompleksową organizacją polskich i międzynarodowych eventów. Specjalizujemy się w wydarzeniach z branży IT/tech oraz aktywnie działamy na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie 10 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu międzynarodowych specjalistów, którzy regularnie dzielą się swoją wiedzą na naszych autorskich konferencjach. Wszyscy działamy we wspólnym celu - to make IT grow!

 

Zapraszamy na nasze inne konferencje: Bitspiration, JDD, PLNOG, InfraXstructure i CONFidence.

Aplikacja Mobilna

Na stronie:

eventory.cc/

Można pobrać aplikację eventory, a następnie dołączyć do konferencji 4Developers.

Tam znajdują się niezbędne informacje o konferencji. Aplikacja ta jest też platformą kontaktów z innymi uczestnikami. 

Organizatorzy konferencji: Anioły

Podczas konferencji pomagać nam będzie ok 15 wolontariuszy. Osoby te opiekować się będą w głównej mierze przebieg wykładów - pomocą techniczną dla prelegentów i dbaniem o to aby prezentacje przebiegały bez zakłóceń.

Anioły otrzymają specjalne koszulki aby można było wyszukać ich w tłumie.

Studenci, chcący wziąć udział w konferencji i pomóc nam w organizacji wydarzenia proszeni są o wypełnienie formularza złoszeniowego

Twitter #

W czasie konferencji zapraszamy do korzystania z:

#4developers oraz @4developers

Na konferencji będzie rozstawionych kilka telewizorów z tweetfeedem.

Game zone

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy miejsce, w któryb będziecie mogli się zrelaksowac i podrać na konsolach

Relax zone

Miejsce, gdzie każdy będzie mógł odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować.

Beer zone

Miejsce, w którym po lunchu można spożyć orzeźwiające piwo :)

Stoisko konkursowe

Znajdziesz tam kupony do zbierania pieczątek. Wypełnienie takiego blankietu zapewni udział w konkursie i szansę na atrakcyjne nagrody. 

Partners zone

Miejsce, w którym można dostać pieczątki konkursowe, wymienić się wizytówkami oraz cennymi informacjami z naszymi partnerami.

Krótkie przywitanie

W sali "Kryształ" (Poziom 0) o godzinie 8:45 odbędzie się krótkie przywitanie oraz przekazanie uczestnikom podstawowych informacji dotyczących konferencji.

WiFi

Na terenie całego obiektu uruchomiona będzie nasza infrastruktura WiFi.

 

Ustawienia ogólnodostępnej sieci WiFi:

SSID: 4Dev2015

pass: makeitgrow

 

Oznaczenie konferencji

Ponieważ zajmujemy aż 3 poziomy hotelu, postanowiliśmy ułatwić wszystkim uczestnikom poruszanie się po hotelu poprzez rozmieszczenie drogowskazów, strzałek, rozpisek etc.

Smoking area

Na tarasie na poziomie +1 będą znajdować się leżaki i popielniczki specjalnie dla palących uczestników.

Maszynki do głosowania

W każdej sali wykładowej będzie znajdować się maszynka, za pomocą której będzie można oddać głos i ocenić, czy dany wykład Wam się podobał czy nie. Głosowanie odbywać się będzie poprzez wciśnięcie zielonego lub czerwonego przycisku.

Ankieta

Podczas konferencji będziemy rozdawać koszulki w zamian za wypełnienie ankiety oceniającej konferencję. Dzięki Waszej opinii będziemy mogli rozwijać konferencję zgodnie z Waszymi oczekiwaniami!  

Agile Coaching Clinic

To nowość na tegorocznej edycji 4Developers. Podejdź do ich stanowiska i umów się na sesję z profesjonalnym coachem, aby uzyskać głębszy wgląd w trudności na jakie napotykasz, pracując jako członek zespołu, Product Owner czy ScrumMaster.

Partnerzy

Partner Ścieżki
Partner Ścieżki
Partner Ścieżki
Wystawca
Wystawca
Wystawca
Wystawca
sponsor Game zone
Partner Strefy Regeneracji
Partner
Partner
Partner