MAKE IT GROW - twórz z nami prestiżową, warszawską konferencję IT!

Jesteś studentem?

Interesujesz się światem IT oraz programowania?

Chcesz współtworzyć jedną z największych konferencji IT w Polsce i jednocześnie wysłuchać praktycznych wykładów za darmo?

Jeśli tak, to nasze ogłoszenie powinno Cię zainteresować!

 

Już 20 kwietnia w Warszawie w Hotelu Gromada Lotnisko startuje konferencja 4Developers – jedno z największych wydarzeń dla programistów, architektów, koderów i nie tylko. 4Developers kierujemy zarówno do doświadczonych deweloperów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalnym światem IT. Jest to więc inicjatywa skierowana także do studentów.

Chcemy dać Ci możliwość uczestniczenia w tegorocznej edycji 4Developers i udziału w jej sukcesie. Będziesz mógł wybrać spośród aż 15 odrębnych ścieżek tematycznych, uczestniczyć w wykładach prelegentów i spotkać wielu doświadczonych profesjonalistów za darmo. W zamian oczekujemy pomocy w kwestiach organizacyjnych, głównie przy obsłudze kolejnych prelekcji.Dodatkowe zajęcia nie przeszkodzą Ci w skorzystaniu z wiedzy naszych prelegentów.

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz i zaznacz  w nim ścieżki, które chciałbyś odwiedzić najbardziej. Postaramy się przydzielić Cię do tematów zgodnych z Twoimi upodobaniami.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją!

Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi 4Developers, jego agendą i prelegentami możesz zapoznać się na naszej stronie 

W razie pytań skontaktuj się z Mateuszem Sitkowskim (mateusz.sitkowski@proidea.org.pl) 

Partners

Track Partner
Track Partner
Track Partner
Exhibitor
Exhibitor
Exhibitor
Exhibitor
sponsor Game zone
Partner Regenation Zone
Partner
Partner
Partner